KOSZE ZEWNĘTRZNE

Kosze zewnętrzne - szeroki wybór, a czy wiesz, jaki wybrać?

Kosze zewnętrzne bardzo często wyposażone są w pokrywy lub daszki, które utrudniają dzikim zwierzętom w dostanie się do zawartości pojemnika. Ponadto zanieczyszczenia zabezpieczone są też przed warunkami atmosferycznymi - nie zamokną i nie zwieje ich wiatr. Kosz zewnętrzny z daszkiem ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Dzięki temu, że zasłania on zawartość kosza, nie rzuca się ona w oczy przechodniom. A to oznacza, że wrażenia estetyczne z wycieczki do parku czy spaceru po deptaku są znacznie wyższe. Równie nieestetycznie wyglądałyby papierki porozrzucane po chodnikach i parkingach galerii handlowych. Dlatego, aby unikać takich sytuacji, kosze zewnętrzne są niezbędne w przestrzeni publicznej. Na stronie kosze.pl znajdziesz kosze uliczno-parkowe z daszkami, kosze na zanieczyszczenia po psach oraz kosze tarasowe i uliczne - wszystkie wyposażone są w daszki.

Kosz zewnętrzny - a gdzie popielniczka?

Warto jeszcze zauważyć, że choć palenie w miejscu publicznym jest niedozwolone, to jednak bardzo często przepis ten jest naginany. Dlatego nadal warto zabezpieczyć się i wybrać kosz z popielnicą. Do wyboru masz także same popielnice - zewnętrzną i stojącą.

Wykonane z doskonałej jakości materiałów kosze zewnętrzne charakteryzują się solidnością i wytrzymałością. Odporne są na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz i śnieg. Wykazują też odporność na promienie UV. Szeroki wybór wśród koszy zewnętrznych pozwala na dopasowanie go wyglądem i kolorem do otoczenia. Do najpopularniejszych materiałów, z których produkowane są kosze zewnętrzne na śmieci, zalicza się metal oraz drewno. Dlaczego? Są to materiały trwałe i odporne na uszkodzenia. Prezentują też nowoczesny styl - zwłaszcza w przypadku wykorzystania drewna. Plastik jest znacznie rzadziej używany. Przede wszystkim dlatego, że jest nietrwały i nieestetyczny. Kosz zewnętrzny metalowy dodatkowo pokryty jest farbą antykorozyjną, która wydłuża możliwość korzystania z nich.