POPIELNICA SŁUPEK

Stalowa popielnica słupek - wygoda dla osób palących i troska o środowisko w jednym

Osoby palące często rzucają niedopałki, gdzie popadnie. Na ścieżce w parku, na chodnik lub kostkę brukową na parkingu. Czy zawsze jest to przejaw złośliwości? Nie koniecznie. Choć palenie w miejscach publicznych nie jest dozwolone, to jednak mimo wszystko wiele osób nadal to robi. Dlatego warto palarnię parking hotelowy czy wejście do galerii handlowej wyposażyć w popielnicę. Będzie to z korzyścią dla osób palących oraz zarządzających budynkiem lub przestrzenią publiczna. Dlatego na stronie kosze.pl znajduje się popielnica słupek, która dostępna jest w 11 wersjach kolorystycznych, np.:

•     RAL 1023 - żółty;

•     RAL 3020 - czerwony;

•     RAL 5002 - niebieski;

•     RAL 6029 - zielony;

•     RAL 9005 - czarny.

Tak szeroki zakres kolorystyczny sprawia, że popielnica idealnie wpasuje się w różne przestrzenie miejskie i prywatne. Wybór jest od tych, bardziej rzucających się w czy, po te bardziej stonowane kolory, które nie wyróżniają się za mocno. Słupek ma wymiary - 100 cm wysokości i 9 cm średnicy. Postawa w kształcie kwadratu - 20x20cm. Najczęściej wykorzystywany jest na palarniach, parkingach oraz wejściach przed budynkami.

Czym charakteryzuje się popielnica słupek?

Popielnica słupek, oprócz tego, że wykonana została z doskonałej jakości stali ocynkowanej, to jeszcze pokryta jest warstwą farby proszkowej. Dzięki temu jest ona zabezpieczona przed pojawieniem się korozji i przed trudnymi warunkami pogodowymi. Solidna konstrukcja i podstawa zapewniają stabilność podczas dużych wiatrów. Jakie jeszcze zalety ma korzystanie z tego rodzaju produktu? Przede wszystkim zapewnia czyste opróżnianie - wszystko za sprawą prostego i szybkiego otwierania.

Szukasz popielnicy, która przetrwa więcej niż ostatnia wykonana z tworzywa sztucznego? W sklepie kosze.pl znajdziesz produkt, który wyróżnia się doskonałą jakością i wytrzymałością. Materiał, jakiego używany jest do produkcji popielnic to ocynkowana stal, która daje pewność wieloletniego użytkowania. Korzystny stosunek jakości do ceny jest kolejnym atutem polecanych popielnic.