POPIELNICE ZEWNĘTRZNE

Popielnica zewnętrzna - nie może jej zabraknąć, czyli dlaczego nie warto sugerować się niektórymi przepisami?

Palenie w miejscu publicznym jest zabronione. Dlatego teoretycznie produkt taki jak popielnica zewnętrzna, powinien odejść w niepamięć. Nic jednak bardziej mylnego. Przepis ten jest naginany przez wiele osób, dlatego mimo wszystko w miejscach publicznych powinny znajdować się nadal popielnice. Na terenach takich jak wejście do galerii handlowej, park, przystanki autobusowe, parkingi hotelowe - jest to wręcz element niezbędny. Sytuacja jest dość prosta. Pomimo zakazu wiele osób nadal w miejscu publicznym pali papierosy, brak popielnic zewnętrznych sprawi, że wypalone papierosy trafią albo do kosza na śmieci - co może grozić pożarem, albo na ziemię. Wybór w takich okolicznościach powinien być dość prosty.

Popielnica zewnętrzna - jaką wybrać?

W sklepie kosze.pl znajduje się szeroki wybór stojących popielnic zewnętrznych, które przykręcane są do podłoża. Jej wysokość wynosi 100 cm, średnica 9 cm z kolei podstawa to kwadrat o wymiarach 20x20cm. Najczęściej zastosowanie znajduje na parkingach, przy wejściach do budynków oraz na palarniach. Dzięki temu, że wykonana jest z wysokogatunkowej ocynkowanej stali i pokryta warstwą farby proszkowej nie tylko wygląda estetycznie, ale taż jest dobrze zabezpieczona przed nawet trudnymi warunkami zewnętrznymi.

Dostępna jest też popielnica stojąca. Wyposażona w pojemną miskę na niedopałki i zdejmowaną pokrywę, która zapobiega wywiewaniu zawartości znajdującej się w środku. Szeroka podstawa popielnicy zwiększa stabilność. Całość wykonana z ocynkowanej stali i pokryta warstwą farby proszkowej - kolor RAL 7156. Dzięki designowi popielnica zewnętrzna znajdzie zastosowanie na domowym tarasie czy hotelowej palarni. Wśród dostępnych na stronie kosze.pl produktów znajdują się też koszopopielnice lakierowane i koszopopielnice ze stali nierdzewnej. Szukasz wysokiej jakości popielnicy zewnętrznej? Ocynkowana stal, pokryta lakierem proszkowym to gwarancja wieloletniego użytkowania i wytrzymałości. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty producenta koszy na śmieci Kosze.pl.