Kosz do segregacji EKO

Kosze do segregacji śmieci o ładnym wyglądzie Nowoczesne kosze do segregacji śmieci. Posiadamy klientów z Warszawy i woj. łódzkiego
Kosze w kolorze niebieskim i zielonym Segregacja odpadów, symboliczna kolorystyka koszy do segregacji
Producent różnego rodzaju koszy na odpady Produkujemy od lat, posiadamy duże doświadczenie.
Kosze na odpady o estetycznym kształcie Wygląd koszy na odpady ma duże znaczenie, odchodzimy tutaj od tradycyjnego wyglądu.
Kosze do segregacji odpadów w typowej kolorystyce Tradycyjna i symboliczna kolorystyka koszy na odpady to element nowoczesności i ładnego wyglądu.

Kosz EKO wykonany z blachy ocynkowanej a następnie malowany ekologicznymi farbami proszkowymi w pełnej kolorystyce RAL.

WYMIARY:   œKosze do segregacji EKO występuje w pięciu rozmiarach:

- średnica 24cm - wysokość 63cm

- średnica 28cm - wysokość 70cm

- średnica 32cm - wysokość 77cm

- średnica 36cm - wysokość 87cm

- średnica 55cm - wysokość 100cm - wykonany żywic poliestrowych


ZASTOSOWANIE:  wstępna segregacja odpadów - szkoły, przedszkola, biurowce, urzędy, kina, restauracje, centra handlowe, stacje paliw i wiele innych.

KOSZE DO SEGREGACJI ODPADÓW

Jak segregować śmieci w domu i w biurze?

Segregacja odpadów stanowi dziś prawdziwe wyzwanie i odnosi się do segregacji zarówno suchych, jak i mokrych, co toruje drogę innym koncepcjom gospodarowania odpadami, takim jak kompostowanie, recykling i spalanie. Ostatecznym celem segregacji jest zmniejszenie ilości odpadów ze składowisk i zapobieganie zanieczyszczeniu ziemi, wody i powietrza. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i znacząco wpłynąć na środowisko naturalne. Kosze do segregacji powinny znajdować się w każdym domu. Standardem jest oddzielanie plastiku, papieru i szkła, ale równie ważne jest dzielenie śmieci na suche i mokre. Chodzi o to, że skórki owoców, resztki, skórki warzyw, niegotowane jedzenie, kawa lub herbata w proszku oraz odpady ogrodowe, takie jak liście i gałązki można bardzo łatwo przekształcić w bogaty kompost organiczny. Kosze do segregacji pomagają wyrobić sobie nawyk świadomego gospodarowania odpadami. Przedmioty takie jak zużyte ręczniki papierowe, pojemniki na niebezpieczne chemikalia lub żywność, materiały piankowe i naczynia to tylko niektóre przykłady suchych odpadów, których nie można poddać recyklingowi ani ponownie wykorzystać. Natomiast butelki po napojach, reklamówki jednorazowe, gazety, butelki szklane, buty, plastikowe sztućce, opony, karton i tak dalej świetnie nadają się do recyklingu. Bardzo ciekawą grupę stanowią e-odpady i warto o niej wspomnieć. Istnieją różne rodzaje odpadów elektronicznych: świetlówki, żarówki, kasety z tonerem, baterie, monitory i ekrany, czyli wszystko co posiada chemiczne komponenty, a także odpady, które są dość powszechne: kable, ładowarki, telefony i inne gadżety. Kosze do segregacji znajdują się również w firmach. Większość biur korzysta z systemu dwóch pojemników — jednego na odpady nadające się do recyklingu, a drugiego na mokre śmieci. Podobnie jak w domu, im więcej odpadów jest segregowana, tym lepiej można je zagospodarować. Obowiązkiem każdego człowieka jest dbanie o środowisko i podejmowanie działań, które zapobiegną katastrofie.